Matej Kukučka

Ahoj ja som Matej a som zakladateľom portálu Marketing Player. Už viac ako 10 rokov sa venujem digitálnemu marketingu a zaujímam sa o vzdelávanie. Počas svojej práce ako interný, alebo aj externý marketingový manažér, som preškolil 100vky kolegov, bol na veľmi veľkom množstve pohovorov, a prešlo mi pod rukami ešte viac životopisov.

A práve pri všetkých týchto aktivitách som spozoroval ako veľmi chýba na internete praktické vzdelávanie digitálnych zručností, ktoré sa dennodenne využívajú pri práci. Na webe nájdete veľa rád ako sa špecializovať na jednu oblasť a byť v nej najlepší. Ja tvrdím opak a odporúčam vám vedieť, čo najviac. Pre firmy budete ďaleko viac praktický, keď budete flexibilný.

Mojou hlavnou špecializáciou z hľadiska manažmentu je projektové riadenie a procesný manažment, ktoré v online projektoch vykonávajú ľudia s titlom marketingový manažér alebo COO. Rád vás naučím ako som dokázal efektívne riadiť desiatky ľudí a stovky nástrojov a procesov, a nezblázniť sa pritom.

V rámci digitálneho marketingu je mojou špecializácia SEO, alebo aj organická návštevnosť, v kombinácií so schopnosťou čítať dáta a analyzovať ich. Rád ale robím akékoľvek aktivity, od nastavovania a písania rekám, až po automatizovanie reportov.

Neznášam jednotvárnosť, ale milujem symetriu a poriadok. Vo voľnom čase hrám súťažne šach, pri ktorom som sa naučil myslieť niekoľko krokov vpred. Ak rozmýšlate rovnako, viete že investícia do kvalitného vzdelávania sa vám vráti.

error: Pozor: Obsah je chránený