O nás

Vzdelávanie
digitálnych technológií bez zbytočných omáčok

Zaregistrujte sa a získajte prístup k prémiovému obsahu len pre našich členov

Team Marketing Player 

Matej Kukučka

Founder 

Matej je zakladateľom portálu a hlavným garantom pre vzdelávanie marketingu. Po skončení štúdia marketingu sa Matej dostal k práci v kyberbezpečnostnej firme LIFARS sídliacej v New Yorku, odkiaľ pokračoval cestou freelancingu a consultingu pre spoločnosti na Slovensku. Je posadnutý systémovými riešeniami a hľadaním najlepších spôsobov fungovania spoločností v digitálnom prostredí.

Tamás Szilassi

Developer

Tamás je odborníkom na WordPress development a jedným z mála certifikovaných špecialistov na najväčšej outsourcingovej platforme s focusom na WordPress - Codeable. Je vývojárom tohto projektu s dôslednosťou na logickú štruktúru a prepojenie všetkých častí, ktoré tvoria tento portál. Nechýba mu pozitívny prístup a veľa nápadov. Vo voľnom čase chodí na ryby alebo sleduje technologické trendy. 

To sme my.

Ale vaše výsledky závisia len od vás.

Nepremeškajte v živote ideálny čas zlepšiť seba alebo vaše podnikanie praktickým vzdelávaním, ktoré vám ušetrí zbytočný stres.

Aké máte možnosti vzdelávania?

Nasledujúca tabuľka môže znieť akokoľvek subjektívne, faktom však ostáva, že aktívne vzdelávania pod dohľadom experta je efektívnejšie, rýchlejšie a z dlhodobého hľadiska aj finančne výhodnejšie.

Kurzy a Workshopy

Mentoring

Blogy

Videá

 Knihy

Pokus / Omyl

Konferencie a udalosti

Vysoká škola

Jednoduchosť absolvovania

Jednoduchosť začatia

Efektivita

Usporiadanosť

Dôveryhodnosť

Potenciál uplatniť sa

Prístupnosť a pohodlnosť

Finančná dostupnosť

Priemer

Ako prebieha vzdelávanie u nás

1


(Extrémne) Detailná Prípráva

Potrpíme si na príprave a komplexnosti našich kurzov, workshopov a školení na mieru. Digitálne projekty, ich marketing, alebo len bežný administratívny úkon sú súčasťou niečoho väčšieho. Nemáme radi malé škatulkovanie digitálnych technológií bez pohľadu na projekty z koncepčného hľadiska. Robíme vzdelávanie tak, aby ste mali po skončení kurzu k dispozícií niečo, čo môžete okamžite použiť. A tiež miesto, kde môžete príst s akoukoľvek otázkou (k téme) a my vám nepovieme nie...

office 1 440 1

2


Interaktívne vzdelávanie

Všetci vieme o tom, aký je to pocit si prečítať najnovší článok o novom trende v digitálnom marketingu alebo IT a následne neurobiť úplne nič. My vám však prakticky ukážeme ako robíme weby, ako spravujeme servre, prípadne ako vytvárame reklamné kampane. Robíme to práve tak, lebo sme si niečím prešli a budeme vyžadovať zapojenie vašich už získaných skúseností alebo vedomostí nato, aby ste si z toho zobrali to najlepšie a pokúsili sa nájsť si vlastnú cestu, ktorá zaujme zákazníka alebo vášho šefa.

map and laptop 440 1

3


Vaša implementácia do praxe

Táto časť je fáza po najtvrdšej drine, ktorá súvisela so zmenou vašich zabehnutých návykov a procesov, avšak často býva najproblematickejšia. Nakoľko náš úspech spočíva v úspechu našich študentov, radi vám pomôžeme pri akýchkoľvek ďalších problémoch, na ktoré môžete natrafiť. Pravidelne updatujeme materiály a máme pripravený špeciálny support, pre všetkých, ktorí si zakúpili k danej téme kurz alebo workshop. A tiež vás budeme kontrolovať. 

office 2 300 1

Ak vás už toto nepresvedčilo...

...tak to skúsime ešte raz.

Sme skupina tvrdo pracujúcich ľudí, ktorí vyrastali ako samoukovia a myslíme si, že vám vieme pomôcť dosiahnuť vaše vysnívané výsledky rýchlejšie ako sa to podarilo nám. Prečo? No predsa lebo sme museli veľa vecí zlepiť do súčasnej podoby z množstva informácií, ktoré dnes kolujú v digitálnom prostredí. 

Každá (nielen naša) rada je venovaná našim bývalým, menej skúsením verziám samých seba.

Posledná VÝZVA K AKCIÍ

Keď ste sa dostali až sem, sme si istí, že to zvládnete ešte o krok ďalej.